piątek, 7 lutego 2014

Bazgroszyt, czyli Nastki najlepsza kolorowanka

Bazgroszyt - co to jest w ogóle? To nauka przez zabawę dla dzieci w różnym wieku :) Śliczne, różnorodne kolorowanki, które nawet dorosłego potrafią zachwycić :) Dla nas prawdziwa BOMBA :D No i ostrzegam, zasypię Was dzisiaj zdjęciami..Bazgroszyt, to strzał w dziesiątkę :) Nastka lubi rozwiązywać zadania, mamy w domu pełno książeczek, teczek z zadaniami dla dzieci.. skoro to lubi to robi a mama kupuje. Trafiłam na Bazgroszyt i nawet się nie zastanawiałam. Mamy trzy kolorowanki a dzisiaj będzie  o pierwszej którą młoda zrobiła praktycznie już całą :) Kucyki - no właśnie od tej musiała zacząć, nie mogło być inaczej skoro w domu panuje szał kucykowy.
Czy nie jest urocza? Różowa  okładka i te słodkie koniki.. nie ma się nad czym zastanawiać :)
Aaa.. jeszcze może napiszę co o tej kolorowance pisze producent:

Kucyki

Kolorowanka. Kreatywne rysowanie
Bazgroszyt Kucyki to twórcze kolorowanki, przygotowujące dziecko do nauki pisania. Dzięki niej, ćwiczy ono grafomotorykę rączki - każde zadanie oparte jest na ćwiczeniach otwartych, rozwijających wyobraźnie 
i kreatywność. Tematem zeszytu są przygody wesołych kucyków.

Ja się pod tym całkowicie podpisuję :) No i może teraz po prostu pokażę Wam jak to u nas wyglądałoNa pierwszej stronie krótki wstęp i zestaw 20-stu naklejek, najpierw myślałyśmy że są ona do zadań ale okazało się, że nie i młoda wkleiła je do swojego albumu z naklejkami.
Zadania różne,  bardzo fajne. Rączka pracuje, główka 
pracuje.. "Patrz mamo ja wiem jak to zrobić!! MAMO patrz 
to tu a to tak.." :) 


No i oczywiście trzeba było podpisać :)
Na prawdę przyjemnie patrzeć jak dziecko pochłonięte jest zadaniem, stara się jak może aby wyszło dobrze :) Kombinuje, co i jak zrobić, a jaką kredką, a co tu narysować, a jak to połączyć... Te zadania są tak zrobione że trafiają w świat dziecka. 
I w takim skupieniu dwa popołudnia minęły. A jakie piękne prace z tego powychodziły, jestem dumna :)Warto kupić te kolorowanki, dzieci będą szczęśliwe, rodzice zadowoleni, na edukacji nie wolno oszczędzać :) Można  rozwiązywać zadania razem z dzieckiem, świetna sprawa aby wspólnie spędzić czas. Jest duży wybór i na pewno każda pociecha znajdzie coś dla siebie. Akurat kolorowanka z kucykami kosztuje 6.90zł to na prawdę niewiele a tyle radości sprawi :) Zainteresowanych odsyłam do  -> SKLEPU <-  Mamy jeszcze dwie kolorowanki i na pewno pokażę Wam jak poszło z nowymi zadaniami. 


7 komentarzy:

 1. ja na razie kupuję zwykłe kolorowanki w księgarni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. my też takie kupujemy jednak warto zobaczyć co ma też do zaoferowania Bazgroszyt :)

   Usuń
 2. Jak ja lubię kolorowanki :D Nigdy z nich nie wyrosłam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli córa lubi kucyki, to polecam jeszcze tą mega wielką kolorowankę właśnie z tymi zwierzaczkami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znamy doskonale Bazgroszyt i też lubimy. Tych książeczek akurat jeszcze nie miałyśmy.

  OdpowiedzUsuń
 5. a w normalnym sklepie można kupić Bazgroszyty?
  Widać, że Nastka bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń