czwartek, 19 grudnia 2013

Przedświąteczne porządki z Brait, czyli Brait Antistatic Spring Flower

Jakiś czas temu otrzymałam kolejny spray do pielęgnacji mebli od Pani Zuzanny Szymańskiej z Best Image PR. Tym razem jest to Brait Antistatic Spring Flower :) 
Od producenta:

Nowy Brait Antistatic Spring Flower to propozycja spray’u do mebli wzbogaconego o szereg czynników antystatycznych, dzięki czemu odkurzanie powierzchni jest łatwiejsze i bardziej skuteczne. Brait Antistatic to preparat przeznaczony do wszystkich rodzajów mebli, którego zadaniem jest nie tylko czyszczenie powierzchni i ich pielęgnacja, ale także – działanie przeciw kurzowi. Specjalna receptura, oparta na formule „Protect System+”, tworzy powłokę antystatyczną, która zabezpiecza meble i zapobiega ponownemu osadzaniu się pyłów na czyszczonych powierzchniach. Ważne jest to, że podczas sprzątania cały kurz pozostaje na ściereczce – nie dostaje się do powietrza i nie rozprasza po mieszkaniu w czasie sprzątania. Dlatego z Brait Antistatic Spring Flower można cieszyć się efektem mebli bez kurzu na zdecydowanie dłuższy czas.Obok czynników antystatycznych, nowy spray Brait został wzbogacony także o sześć składników aktywno-pielęgnacyjnych, dzięki czemu skutecznie czyści meble oraz chroni je przez zarysowaniami, plamami czy zaciekami, dając jednocześnie przyjemny kwiatowy zapach. Sprzątanie ułatwia także kremowa konsystencja spray’u oraz wygodny w użyciu rozpylacz."


Moja opinia:

Lubię Brait. Tym bardziej teraz się przydaje, kiedy to zaczynam porządki przed świętami. Tak jak poprzednie spraye, które opisywałam, tak i ten  jest spory (350ml).
Ładne, niebieskie opakowanie przyciąga wzrok.
Duży, wygodny dozownik.Zapach jest miły, delikatny, kwiatowy, nie jest duszący ani chemiczny. Konsystencja sprayu jest kremowa, ładnie się rozprowadza. Ja jestem natomiast zwolenniczką psikania najpierw na ściereczkę niż na mebel.  
Warto wspomnieć o  właściwościach antystatycznych. Rzeczywiście, potwierdzam to, że podczas sprzątania, czyszczenia mebli kurz zostaje na ściereczce a nie rozmazuje się po czyszczonej powierzchni lub lata dookoła nas. Na meblach kurz nie osiada już na następny dzień. Oczywiście, miesiąc to może i nie jest ale przez kilka dni meble wyglądają fajnie.


Po wyczyszczeniu meble wyglądają ładnie, są czyste i błyszczące. Za cenę niecałych 8zł. Warto.

Sprzątanie z Brait'em jest przyjemne :) Polecam więc po raz kolejny ->Brait <-


4 komentarze: