wtorek, 16 kwietnia 2013

<< WiOsNa Na NiEbIeSkO >>

Witam WAS nareszcie!!! 

Nasz staruszek komputer został reanimowany i udało się przywrócić jego krążenie :) całe szczęście bo jakoś tak smutno było,  ani nie miałam jak pisać ani jak czytać Wasze nowe posty.. ale teraz w miarę możliwości czasowej wszystko będę nadrabiać :) 

W ogóle miło się zrobiło za oknem, czyż nie? :) Słonko, temp. ok 18 stopni, lekki wiosenny wiatr, ptaszków śpiew.. aż chce się żyć :) uwielbiam wiosnę i bardzo żałuję że spóźniła się miesiąc ale jestem szczęśliwa i pełna energii :) A jak u Was nastroje? :)

Dziś, skoro tak wiosennie się zrobiło, chciałabym przedstawić Wam moją nową przyjaciółkę.. nasze początki nie był łatwe a pisałam o tym tutaj .No, ale kiedy poznałam się z niebieskim to od razu wszystko się zmieniło i teraz mogłybyśmy się nie rozstawać :) 


Mówię o lakierach firmy MIYO .. poprzednio dwa kolorki jakoś mnie nie zachwyciły, nie tak jakbym tego chciała.. teraz stało się inaczej :) Kupiłam ciemny odcień niebieskiego, z ciekawości i iskierką nadziei że może tym razem będzie lepiej, dałam szansę i nie zawiodłam się :) 

Kolorek bardzo mi przypadł do gustu, no fakt prawda jest taka że pierwsza warstwa nie wygląda najlepiej, ciut się maże, ale jak już nakładałam drugą warstwę to wyglądało wszystko super :) 

Oto właśnie pierwsza warstwa.. 
A teraz już dwie warstwy..........
I to mnie się baaaardzo podoba :)

Minus jest, żałuję ale jest, otóż lakier po 2 dniach odpryskuje a tego nie lubię. No ale kolorek jak najbardziej mój :) 

Ocena: 8/10

Jakie Wy lubicie kolorki najbardziej? :) 


4 komentarze:

  1. Ja czerwienie krwiste, odblaskowe roze i ostatnio granaty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolor piękny, a pogoda jest przecudowna!

    OdpowiedzUsuń
  3. kolor kojarzy mi się z latem.. najchętniej widziałabym go na stopach :)

    OdpowiedzUsuń