poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Porządki z Brait

Dzisiaj o kosmetykach, ale tym razem do mebli :) 

Porządki robi chyba każdy z nas. W sklepach jest wiele środków do mebli, mamy duży wybór, jednak nie wszystkie preparaty nam odpowiadają, albo zapach nie taki, albo brak obiecywanego efektu. 

Dzięki Pani Zuzannie, od której jakiś czas temu otrzymałam rewelacyjne żele do prania Concertino Baby, dostałam dwa spraye do mebli.
Firma Brait wprowadziła nową serię preparatów do czyszczenia i pielęgnacji mebli. 
Ja otrzymałam Classic Almond- o zapachu migdałowym 
oraz Classic Beeswax - o zapachu miodowym


Szczerze mówiąc najbardziej spodobał mi się zapach migdałowy, ale w ogóle oba spraye jeżeli chodzi o zapach są fantastyczne. 

Opakowanie jest duże 350ml, dozownik wygodny a rozpylacz jest duży co ułatwia sprzątanie. Formuła tych preparatów została oparta na składnikach aktywno-pielęgnacyjnych i antystatycznych, dzięki czemu tworzą kremową konsystencję łatwą do rozprowadzenia. Warto też wspomnieć, że nowe Brait'y wyróżnia to, iż baza wyrobów opiera się na alkoholu etylowym, a nie jak w wielu środkach alkoholu metylowym szkodliwym dla zdrowia.  Spraye są wydajne, rzeczywiście po posprzątaniu z ich pomocą meble wyglądają świetnie, nie tworzą się też smugi i nie pozostaje taka tłusta warstwa, z którą nieraz miałam już do czynienia po użyciu innych środków, w mieszkaniu unosi się przyjemny zapach a kurz nie osiada na meblach po 24-godzinach więc rzeczywiście spełnia swoją rolę.

Ja wypróbowałam, jestem zadowolona i polecam :)

Moja ocena: 5/5

3 komentarze:

  1. Produkty warte wypróbowania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam je :) faktycznie sprawdzają się w swojej roli

    OdpowiedzUsuń